Sort by
  • The Conference

    ★★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • After Everything

    ★★

  • The Nun II

    ★★★★★

  • Killer Book Club

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • Love & Death

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★★

  • Rick and Morty: Summer's Sleepover

    ★★★★★

  • Significant Other

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • After Ever Happy

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Abandoned

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Elite Short Stories: Patrick

    ½

  • Elite Short Stories: Samuel Omar

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ½

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • After We Fell

    ★★★★★

  • The Legacy of Chucky

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

    ★★

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

    ½

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Holidate

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★★

  • After We Collided

    ★★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★★★

  • Steven Universe Future

    ★★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★★★★

  • After

    ★★★★★

  • Minha Vida em Marte

    ★★★★★

  • Look Away

    ★★★★

  • The Nun

    ★★★★

  • Fifty Shades Freed

    ★★★★½

  • Cult of Chucky

    ★★★★★

  • Annabelle: Creation

    ★★★★★

  • Hot Summer Nights

    ★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★½

  • Terrifier

    ★★

  • Nerve

    ★★★★★

  • The Neon Demon

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

    ★★★★★

  • Fifty Shades of Grey

    ★★★½