Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • I'm Totally Fine

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • White Noise

    ★★

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • We Own This City

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Bubble

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★

  • Shut In

  • Kimi

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Nanny

    ★★★½

  • Loving Highsmith

    ★★½

  • Sharp Stick

    ★★½

  • Lucy and Desi

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Dean Martin: King of Cool

    ★★★

  • One December Night

    ★★

  • House of Gucci

    ★½

  • Memoria

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Benediction

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★