Sort by

jenn has logged 10 entries for films during April 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Up in the Air

Up in the Air

2009
×
★★★
Edit this entry  
08
Maps to the Stars

Maps to the Stars

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★½
Edit this entry  
06
Se7en

Se7en

1995
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Very Good Girls

Very Good Girls

2013
×
★★½
Edit this entry  
04
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★
Edit this entry  
03
The Way Way Back

The Way Way Back

2013
×
★★★
Edit this entry