Sort by

Jennifer has logged 25 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Luce

Luce

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Paradise Hills

Paradise Hills

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
The Lodge

The Lodge

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Them That Follow

Them That Follow

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Sharks

The Sharks

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
After the Wedding

After the Wedding

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The Sound of Silence

The Sound of Silence

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Sister Aimee

Sister Aimee

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
After the Wedding

After the Wedding

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Native Son

Native Son

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Wildlife

Wildlife

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
8 Women

8 Women

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Collateral

Collateral

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
My Favorite Wedding

My Favorite Wedding

2017
×
Read the review Edit this entry  
09
A League of Their Own

A League of Their Own

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Taylor Swift: The 1989 World Tour - Live

Taylor Swift: The 1989 World Tour - Live

2015
×
Read the review Edit this entry  
06
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Shirkers

Shirkers

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
Read the review Edit this entry  
01
Private Life

Private Life

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry