Sort by

Jennifer has logged 21 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Little Things

The Little Things

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bad Samaritan

Bad Samaritan

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Megan Is Missing

Megan Is Missing

2011
×
Read the review Edit this entry  
10
We Have Always Lived in the Castle

We Have Always Lived in the Castle

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
17 Again

17 Again

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Labyrinth

Labyrinth

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Dr. No

Dr. No

1962
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Founder

The Founder

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry