Sort by
  • The Boogeyman

    ★★

  • Fast X

    ★★½

  • Nurse Unseen

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • To Catch a Killer

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Joy Ride

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Louder Than You Think

    ★★★½

  • Problemista

  • I Used to Be Funny

    ★★★½

  • My Drywall Cocoon

  • Bottoms

    ★★★½

  • Black Barbie: A Documentary

  • This Closeness

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • How to Have an American Baby

  • Egghead & Twinkie

  • Afire

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

  • BlackBerry

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • Landscape with Invisible Hand

  • Jamojaya

  • Shortcomings

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★

  • The Tuba Thieves

  • Eileen

  • The Starling Girl

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Fremont

  • Starring Jerry As Himself

  • Polite Society

  • The Makanai: Cooking for the Maiko House

  • I Wanna Dance with Somebody

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The First Slam Dunk

  • Tehranto

  • Suzume

    ★★★★

  • Falling for Christmas

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Grizzlie Truth

  • Hellraiser

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Kids vs. Aliens

    ★½

  • Mister Organ

    ★★★

  • Venus

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Carmen

    ★★★½

  • Shimoni

  • Chevalier

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Subtraction

  • Glass Onion

    ★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Charcoal