Sort by

Leticia has logged 20 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Drugstore Cowboy

Drugstore Cowboy

1989
×
★★★½
Edit this entry  
30
Belladonna of Sadness

Belladonna of Sadness

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Top of the Lake

Top of the Lake

2013
×
★★★★
Edit this entry  
26
Badlands

Badlands

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Gia

Gia

1998
×
★★★½
Edit this entry  
24
What Ever Happened to Baby Jane?

What Ever Happened to Baby Jane?

1962
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Phoenix Forgotten

Phoenix Forgotten

2017
×
★★★
Edit this entry  
18
American Honey

American Honey

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Anguish

Anguish

1987
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Paprika

Paprika

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Popcorn

Popcorn

1991
×
★★★½
Edit this entry  
07
Valley of the Dolls

Valley of the Dolls

1967
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
07
Freddy vs. Jason

Freddy vs. Jason

2003
×
★★★½
Edit this entry  
06
Phenomena

Phenomena

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★
Edit this entry  
05
As Above, So Below

As Above, So Below

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Begotten

Begotten

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry