Sort by
  • Megamind vs. the Doom Syndicate

    ½

  • Drive-Away Dolls

    ★★★

  • Arthur the King

    ★★★

  • Dune: Part Two

  • Taylor Tomlinson: Have It All

  • Madame Web

  • Upgraded

    ★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Orion and the Dark

    ★★★

  • WWE Royal Rumble 2024

  • Land of Bad

    ★★½

  • Argylle

    ★★

  • Bob Marley: One Love

    ★★

  • Handling the Undead

    ★½

  • Between the Temples

    ★★½

  • Miller's Girl

    ★★½

  • ted

    ★★★★½

  • Lift

    ★½

  • Mean Girls

    ★★½

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Role Play

    ★½

  • Night Swim

    ★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★½

  • The Bricklayer

    ★★

  • The Family Plan

    ★★

  • Anyone But You

    ★★★★

  • The Boys in the Boat

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever

    ★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Your Christmas or Mine 2

    ★★

  • Mooned

    ★½

  • Silent Night

    ★★

  • Wonka

    ★★★★

  • The Color Purple

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★★½

  • The Marvels

    ★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★½

  • Migration

    ★★½

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • The Book of Clarence

    ★★★½

  • Freelance

  • The Exorcist: Believer

  • Foe

    ★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★½

  • Dora and the Fantastical Creatures

  • The Creator

    ★★★½

  • Sly

    ★★★½

  • Expend4bles

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • After Everything

    ★½

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • The End We Start From

    ★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★