• In The Heights

    ★★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Million Dollar Baby

    ★★★★

  • Meet the Parents

    ★★★

  • In the Heat of the Night

    ★★★★

  • White House Down

    ★★★

  • Stand by Me

    ★★★★★

  • The Five People You Meet In Heaven

    ★★

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

  • Over the Hedge

    ★★★

  • The Ant Bully

    ★★

  • Flushed Away

    ★★★

  • Surf's Up

    ★★★

  • Alvin and the Chipmunks

  • Quantum of Solace

    ★★

  • Planet Hulk

    ★★★