• Alvin and the Chipmunks

  • Quantum of Solace

    ★★

  • Planet Hulk

    ★★★

  • Iron Man 2

    ★★

  • When Harry Met Sally...

    ★★★★

  • Brüno

    ★★★

  • Speed Racer

    ★★★★

  • Fargo

  • Basic Instinct

    ★★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★

  • Garfield

  • Edward Scissorhands

    ★★★★

  • George of the Jungle

    ★★

  • Doubt

    ★★★★

  • Rachel Getting Married

    ★★★★

  • The Nutty Professor

    ★★★

  • The Imitation Game

    ★★★