Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Stewart Lee: Tornado

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★

  • Smile

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Stewart Lee: Snowflake

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morbius

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Kimi

    ★★★★½

  • Moonfall

  • Watcher

    ★★★

  • Scream

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • One Shot

    ★★

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★