RSS feed for jerni

jerni has logged 11 entries for horror films.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Satan's Slaves

Satan's Slaves

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★
Edit this entry  
09
Antichrist

Antichrist

2009
×
★★★
Edit this entry  
18
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
mother!

mother!

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Awakening the Zodiac

Awakening the Zodiac

2017
×
★★
Read the review Edit this entry