RSS feed for jerni

jerni has logged 30 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Svaha: The Sixth Finger

Svaha: The Sixth Finger

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Money

Money

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Way He Looks

The Way He Looks

2014
×
★★★
Edit this entry  
24
Game Night

Game Night

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Florence Foster Jenkins

Florence Foster Jenkins

2016
×
★★★
Edit this entry  
20
Downsizing

Downsizing

2017
×
★★★
Edit this entry  
15
Victoria & Abdul

Victoria & Abdul

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★
Edit this entry  
03
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Phobia

Phobia

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Steel Rain

Steel Rain

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
All the Money in the World

All the Money in the World

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★
Edit this entry  
12
The Idiots

The Idiots

1998
×
★★★
Edit this entry  
11
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Edit this entry  
11
The Girl on the Train

The Girl on the Train

2016
×
★★★
Edit this entry  
11
I Can Speak

I Can Speak

2017
×
★★★
Edit this entry  
09
Antichrist

Antichrist

2009
×
★★★
Edit this entry  
02
Casting JonBenet

Casting JonBenet

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Master

The Master

2012
×
★★★
Edit this entry  
25
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★
Edit this entry  
18
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Danish Girl

The Danish Girl

2015
×
★★★
Edit this entry  
22
A Bad Moms Christmas

A Bad Moms Christmas

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★★
Edit this entry  
06
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Method

Method

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Room No.7

Room No.7

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry