Jerome1994 has logged 167 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
CHiPS

CHiPS

2017
×
Read the review Edit this entry  
31
Let Her Out

Let Her Out

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Discovery

The Discovery

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Here Alone

Here Alone

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Inside

Inside

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Twentynine Palms

Twentynine Palms

2003
×
Read the review Edit this entry  
31
The Autopsy of Jane Doe

The Autopsy of Jane Doe

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
31
Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Abraham Lincoln: Vampire Hunter

2012
×
★★
Edit this entry  
31
Let Me In

Let Me In

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
31
Live Cargo

Live Cargo

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Tetsuo: The Iron Man

Tetsuo: The Iron Man

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Bloody Homecoming

Bloody Homecoming

2013
×
★★★
Edit this entry  
30
Bite

Bite

2015
×
★½
Edit this entry  
30
The Pumpkin Karver

The Pumpkin Karver

2006
×
★★★
Edit this entry  
30
Bite

Bite

2015
×
Edit this entry  
30
Case 39

Case 39

2009
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Silent Night

Silent Night

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Halloweed

Halloweed

2016
×
★★½
Edit this entry  
30
Infini

Infini

2015
×
★★
Edit this entry  
30
Summer Camp

Summer Camp

2015
×
★★★½
Edit this entry  
30
13 Cameras

13 Cameras

2015
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Pack

The Pack

2015
×
★★
Edit this entry  
30
The Final

The Final

2010
×
★★★½
Edit this entry  
30
See No Evil 2

See No Evil 2

2014
×
★★
Edit this entry  
30
Contracted: Phase II

Contracted: Phase II

2015
×
★½
Edit this entry  
30
Cabin Fever: Patient Zero

Cabin Fever: Patient Zero

2014
×
★★½
Edit this entry  
30
Prom Night

Prom Night

2008
×
★★★
Edit this entry  
30
Tamara

Tamara

2005
×
★★★
Edit this entry  
30
Annabelle

Annabelle

2014
×
★★
Edit this entry  
30
The Other Side of the Door

The Other Side of the Door

2016
×
★★★
Edit this entry  
30
Butcher Boys

Butcher Boys

2012
×
★★½
Edit this entry  
30
See No Evil

See No Evil

2006
×
★★★
Edit this entry  
30
The Forest

The Forest

2016
×
★★½
Edit this entry  
30
I Am Not a Serial Killer

I Am Not a Serial Killer

2016
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Eyes of My Mother

The Eyes of My Mother

2016
×
★★★★
Edit this entry  
30
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

2015
×
★★
Edit this entry  
30
Deathgasm

Deathgasm

2015
×
★★★½
Edit this entry  
30
Lara Croft: Tomb Raider

Lara Croft: Tomb Raider

2001
×
★½
Edit this entry  
30
The Woman in Black

The Woman in Black

2012
×
★★★★
Edit this entry  
30
Non-Stop

Non-Stop

2014
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Purge

The Purge

2013
×
★★
Edit this entry  
30
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
30
Murder-Set-Pieces

Murder-Set-Pieces

2004
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Lilya 4-ever

Lilya 4-ever

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
We Go On

We Go On

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
We Don't Belong Here

We Don't Belong Here

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Peelers

Peelers

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Visitor Q

Visitor Q

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry