Sort by

Jerome1994 has logged 57 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Unplanned

Unplanned

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
30
A Vigilante

A Vigilante

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Field Guide to Evil

The Field Guide to Evil

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Diane

Diane

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Highwaymen

The Highwaymen

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
White Chamber

White Chamber

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Nancy Drew and the Hidden Staircase

Nancy Drew and the Hidden Staircase

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
Read the review Edit this entry  
24
A Dog's Way Home

A Dog's Way Home

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
The Dirt

The Dirt

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Out of Blue

Out of Blue

2018
×
Read the review Edit this entry  
23
Triple Threat

Triple Threat

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
PawParazzi

PawParazzi

2018
×
Read the review Edit this entry  
21
The Russian Bride

The Russian Bride

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Book of Monsters

Book of Monsters

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Captive State

Captive State

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Thor

Thor

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Chimera Strain

Chimera Strain

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
Read the review Edit this entry  
15
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Accident

Accident

2017
×
Read the review Edit this entry  
10
I'm Not Here

I'm Not Here

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Walk. Ride. Rodeo.

Walk. Ride. Rodeo.

2019
×
Read the review Edit this entry  
09
Juanita

Juanita

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Discarnate

Discarnate

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Among the Shadows

Among the Shadows

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Devil's Path

Devil's Path

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
What Lies Ahead

What Lies Ahead

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Greta

Greta

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Run the Race

Run the Race

2019
×
Read the review Edit this entry