Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Leave the World Behind

  • Joe Pera: Slow & Steady

    ★★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Ahsoka

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Inside

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Polite Society

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Unwelcome

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Deck of Cards

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Magic Spot

    ★★★