Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Jo Koy: Live from the Los Angeles Forum

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • VISITOR

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

  • Morbius

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★½