Sort by
  • Indiana Jones Collection

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Pinocchio

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Tall Girl 2

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Sing 2

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

    ★½

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ½

  • The Seeker

  • Encanto

    ★½

  • Maid

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★½

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • Black Widow

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Teen Titans Go! See Space Jam

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★½

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ½

  • Save Ralph

  • Cool Cat Fights Coronavirus

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★