• Barbie in A Mermaid Tale 2

    ★★★★★

  • Barbie Presents: Thumbelina

    ★★★★★

  • Barbie: A Fairy Secret

    ★★★★★

  • Barbie: A Fashion Fairytale

    ★★★★★

  • Barbie in 'A Christmas Carol'

    ★★★★★

  • Barbie Mariposa

    ★★★★★

  • Barbie and the Three Musketeers

    ★★★★★

  • Barbie: Fairytopia

    ★★★★★

  • Barbie Fairytopia: Mermaidia

    ★★★★★

  • Barbie as Rapunzel

    ★★★★★

  • Barbie of Swan Lake

    ★★★★★

  • Barbie and the Secret Door

    ★★★★★

  • Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast

    ★★★★★

  • Monster High: Ghouls Rule

    ★★★★★

  • Tinker Bell and the Great Fairy Rescue

    ★★★★★

  • Barbie in A Mermaid Tale

    ★★★★★

  • Tinker Bell

    ★★★★★

  • Tinker Bell and the Lost Treasure

    ★★★★★