Sort by
  • Eternals

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Ant-Man

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★

  • Thor

    ★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★

  • The Incredible Hulk

    ★★★½

  • Iron Man

    ★★★½