Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
The Lost Daughter

The Lost Daughter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Thor

Thor

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry