Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Swan

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Circus Maximus

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Creed III

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • I Didn't Mean to Haunt You

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • They/Them

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • A Day in Ghana with Kendrick Lamar

  • Ms. Marvel

  • We Cry Together

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Marmaduke

    ½

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • When You Finish Saving The World

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½