Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • Upgraded

    ★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Suncoast

    ★★★

  • Handling the Undead

    ★★★½

  • Girls Will Be Girls

    ★★★½

  • Little Death

    ★★★

  • Destroy All Neighbors

    ★★★★

  • ted

    ★★★½

  • South Park (Not Suitable for Children)

  • The Making of Chicken Run: Dawn of the Nugget

  • Merry Little Batman

    ★★★

  • Candy Cane Lane

    ★★½

  • Good Burger 2

    ★★

  • Best. Christmas. Ever!

    ★★

  • The Curse

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

    ★★

  • Halloween Socks

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★½

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★★

  • Dreamkill

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Zombie Town

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Dylan's New Nightmare: An Elm Street Fan Film

  • Killer Book Club

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★

  • The Passenger

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Sacrifice Game

    ★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • The Adam Rifkin Film Festival

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Murdercise

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Captive

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★★

  • He Went That Way

    ★★★

  • Bad Things

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★