• Dark Stories

    ★★½

  • Hall

    ★½

  • Don't Click

    ★½

  • They're Outside

  • Playhouse

    ★½

  • FLESH Control

    ★★½

  • Breakfast

    ★★

  • Triggered

    ★★★★

  • I Am Lisa

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The Beholder

    ★★

  • Guest

    ★★½

  • Tarrare

    ★½

  • Ouzo and Blackcurrant

    ★★

  • Subject 3

    ★★½

  • Sky Sharks

    ★★

  • Slaxx

    ★★½

  • Tenet

    ★★

  • Class Action Park

    ★★★½

  • The Reckoning

    ★★

  • The Stalker

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★½

  • Camping Fun

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★½

  • AV: The Hunt

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★½

  • Bark

    ★★

  • White Noise

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • 100% Wolf

    ★½

  • Debt Collectors

    ★★★½

  • Skull: The Mask

    ★★½

  • Doug Stanhope: The Dying of a Last Breed

    ★★★

  • You're Not Alone

    ★★★★½

  • Scoob!

    ★★

  • A Ghost Waits

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★½

  • Zombie Scumbags

    ★★★

  • Red Dwarf: The Promised Land

    ★★★½

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★★

  • Mulan

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Fried Barry

    ★★★★

  • Devs

    ★★★★

  • Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

    ★★★½

  • The Trials of Gabriel Fernandez

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★½

  • The Pharmacist

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • Minari

    ★★★

  • Wendy

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Save Yourselves!

    ★★★½

  • Relic

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Bad Hair

    ★★★★

  • His House

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • The Blackwell Ghost 4

    ★★★½