• Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • The Confession Killer

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Benny Loves You

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • The Fall

    ★★★★

  • Deathcember

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Jeff Drives You

    ★★★★

  • Trick

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • Direct to Video: Straight to Video Horror of the 90s

    ★★★

  • Two Heads Creek

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Fractured

    ★★★

  • Butt Boy

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★½

  • Random Acts of Violence

    ★★½

  • VFW

    ★★★★

  • Zeroville

    ★★½

  • Wrinkles the Clown

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★½

  • The Beach House

    ★★★½

  • Harriet

    ★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • The Personal History of David Copperfield

    ★★★½

  • Sea Fever

    ★★★

  • The Painted Bird

    ★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Clownado

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • The Fanatic

    ★½

  • Rabid

    ★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★½

  • Jacob's Ladder

    ★½

  • Haunt

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★½

  • Days of the Bagnold Summer

    ★★★½

  • 7500

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Aquaslash

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Vivarium

    ★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Porno

    ★★★½

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Verotika

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★½