Sort by
  • The Great Gatsby

    ★★

  • Shaun of the Dead

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Planet of the Apes

    ★★★★

  • One Piece Film: Z

    ★★★

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★★½

  • Eraserhead

    ★★★★½

  • Being Flynn

    ★★★

  • Blazing Saddles

    ★★★★★

  • High Anxiety

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Boxtrolls

    ★★★★½

  • Ex Machina

    ★★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★½

  • Ratatouille

    ★★★★½

  • Wildlife

    ★★★★

  • Pariah

    ★★★★★