• Spider-Man 3

    ½

  • Cats

    ★★★

  • The Bye Bye Man

    ½

  • The Number 23

    ½

  • Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

    ½

  • The Fantastic Four

    ½

  • Fantastic Four

    ½

  • The Judge

  • Over the Garden Wall

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • Ponyo

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★