• Sheroes

    ★★★★

  • Arthur Rambo

    ★★★

  • Madeleine Collins

    ★★★★½

  • Happening

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★

  • Our Eternal Summer

    ★½

  • After Blue

    ★★

  • The Demons of Dorothy

    ★★★½

  • In Front of Your Face

    ★★★★½

  • Paris, 13th District

    ★★★

  • Small Body

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Futura

    ★★★½

  • Petrov's Flu

    ★★½

  • Bergman Island

    ★★

  • The Tale of King Crab

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★½

  • Playground

    ★★★½

  • Onoda: 10,000 Nights in the Jungle

    ★★★★½

  • Soy Libre

    ★★★½

  • The Braves

    ★★★

  • Ghost Song

    ★★★

  • Murina

    ★★★½

  • Bloody Oranges

    ★★½

  • Mi iubita, mon amour

    ★★½

  • Between Two Worlds

    ★½

  • The Year of the Everlasting Storm

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★★

  • A Pure Place

  • HERMAN@S (Les Adelphes)

    ★★½

  • All Eyes Off Me

    ★★½

  • The Beta Test

    ★★★★

  • Brighton 4th

    ★★½

  • The Day Today

    ★★★½

  • Playlist

    ★★

  • Celts

    ★★★

  • The First 54 Years: An Abbreviated Manual for Military Occupation

    ★★★½

  • Just A Movement

    ★★★★

  • Ancient Soul

    ★★★½

  • One Hundred Steps

    ★★★

  • Four Roads

    ★★★½

  • Little Palestine, Diary Of A Siege

    ★★★★½

  • 1970

    ★★★½

  • My Quarantine Bear

    ★★★★

  • Khtobtogone

    ★★★★

  • A Day in a Life

    ★★★½

  • A Floating World

    ★★★½

  • Nightvision

    ★★★

  • Saxifrages, Four White Nights

    ½

  • Random Patrol

    ★★★½

  • Dear Hacker

    ★★★½

  • Un souvenir d’archives

  • Kindertotenlieder

    ★★★★

  • Garage, Engines, and Men

    ★★★½

  • Delphine’s Prayers

    ★★★½

  • Corps Samples

    ★★★★

  • Venice Beach, CA.

    ★★★

  • Hairy Heart

    ★★

  • Palermo Sole Nero

    ★★★

  • Jack’s Ride

    ★★★½

  • Mr. Bachmann and His Class

    ★★★★½

  • As I Want

    ★★★

  • Bloodsuckers

    ★★★

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★

  • Little Mom

    ★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★½

  • The Girl and the Spider

    ★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★½

  • Bliss

    ★★½

  • The World After Us

    ★★★½