• The Flash

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • American Underdog

    ★★½

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★★

  • Mariah's Christmas: The Magic Continues

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • Swan Song

    ★★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★★★★

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • The Most Magical Story on Earth: 50 Years of Walt Disney World

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Akakiri

    ★★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★

  • The Elder

    ★★★★½

  • T0-B1

    ★★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★★½

  • The Duel

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • Nona

    ★★★

  • Twenty Something

    ★★★★½

  • He's All That

    ½

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Dinosaur Barbarian

    ★★★★

  • No. 2 to Kettering

    ★★★★

  • Going Home

    ★½

  • Crosswalk

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Tig Notaro: Drawn

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½