• Hamilton

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Avengers: Endgame

  • Captain Marvel

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

  • Suspiria

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Mandy

  • Star Wars: The Last Jedi

  • WHAT DID JACK DO?

  • Justice League

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Beauty and the Beast

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Doctor Strange

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

  • X-Men: Apocalypse

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Ant-Man

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

  • Guardians of the Galaxy

  • X-Men: Days of Future Past

  • The Raid 2

  • The Hunger Games: Catching Fire

  • Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

  • The Hunger Games

  • Contagion

  • The Raid

  • Captain America: The First Avenger

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

  • X-Men: First Class

  • Midnight in Paris

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

  • The Housemaid

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • WALL·E

    ★★★★★

  • Iron Man

  • Walk Hard: The Dewey Cox Story

  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

  • Enchanted

    ★★★★★

  • David Lynch Cooks Quinoa

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • X-Men: The Last Stand

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

  • Noroi: The Curse

  • Wedding Crashers

  • Batman Begins

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★★

  • X2

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

  • Spirited Away

    ★★★★★