• Us

    ★★★

  • The Legend of Cocaine Island

    ★★

  • The Brink

    ★★★

  • The Monuments Men

    ★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • Love & Air Sex

  • Half-Sister

    ★★★

  • A Field in England

    ★★★½

  • Pretty Village, Pretty Flame

    ★★★

  • The Train

    ★★★★

  • Decasia

    ★★★★

  • Little Accidents

    ★½

  • Happy Christmas

    ★★

  • Web Junkie

    ★½

  • The Raid 2

    ★★½

  • Hits

    ★★

  • White Bird in a Blizzard

    ★★★

  • Listen Up Philip

    ★★★★