Sort by
  • The Mother

    ★½

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • After Ever Happy

    ★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • They/Them

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • American Carnage

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Unhuman

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Firestarter

  • Our Father

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Watcher

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • Fresh

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • A Castle for Christmas

    ★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Dopesick

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • No One Gets Out Alive

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Dashcam

  • The Guilty

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½