Sort by
  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • X

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Power

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Seaspiracy

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Slaxx

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • His House

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Killer Sofa

    ★★

  • In the Tall Grass

  • Mary

    ★½

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★★½

  • Joker

  • Clownado

    ★½

  • The Fanatic

    ★★

  • Rabid

    ★★★

  • Haunt

    ★★★½

  • It Chapter Two

  • 47 Meters Down: Uncaged

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Verotika

    ½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Bliss

    ★★½

  • The Highwaymen

  • The Curse of La Llorona

  • We Summon the Darkness

    ★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Escape Room

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • The Possession of Hannah Grace

    ★★★

  • The Christmas Chronicles

  • Bohemian Rhapsody

  • Look Away

    ★★½

  • The VelociPastor

    ★★

  • Hell Fest

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★★★

  • The Nun

  • Santa Jaws

    ★★★

  • Slender Man

    ★½

  • The Meg

  • The Equalizer 2

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

  • Deadpool 2

  • Upgrade

    ★★★½

  • A Quiet Place

  • Deep Blue Sea 2

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Happy Death Day

  • The Ritual

    ★★½