Sort by
  • The Conference

    ★★½

  • Sister Death

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Disguise

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • To Catch a Killer

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Little Bone Lodge

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ein Sof

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • The Cook

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Matriarch

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★