• kid 90

    ★★★

  • The Last Blockbuster

  • One Night in Miami...

  • All Day and a Night

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • Minari

    ★★★★

  • Cuties

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Atlantics

    ★★★★★

  • Jezebel

    ★★★★★

  • When I Get Home

    ★★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★★

  • Monster

    ★★

  • Madeline's Madeline

  • Downsizing

    ★★★

  • God's Own Country

    ★★★★

  • Mudbound

    ★★★★★

  • Lion

    ★★★★★

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Beyond the Lights

    ★★★★★

  • The Road Within

    ★★★★★

  • Girlhood

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★

  • Elephant

    ★★★★

  • Cotton Comes to Harlem

  • Passport to Shame

    ★★★