Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★
Edit this entry  
16
Monster

Monster

2018
×
★★
Edit this entry  
14
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Road Within

The Road Within

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Girlhood

Girlhood

2014
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Last Blockbuster

The Last Blockbuster

2020
×
Edit this entry  
21
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★
Edit this entry  
14
kid 90

kid 90

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
Elephant

Elephant

2003
×
★★★★
Edit this entry