Sort by
  • Against the Grain

  • Good Burger 2

    ★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Sly

    ★★★

  • Expend4bles

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Slotherhouse

    ★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Carpet Cowboys

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Strays

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Eight Eyes

  • River Wild

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Hidden Strike

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

  • Blood for Dust

    ★★★½

  • Cinnamon

    ★★★

  • What Doesn't Float

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • One Night with Adela

    ★★★

  • Chasing Chasing Amy

    ★★★½

  • Arnold

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Kandahar

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Riddle of Fire

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Sweet East

  • Fast X

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Mother

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • BEEF