Sort by
  • Night Shift

    ★★½

  • Chicken House

    ★★★½

  • The Leech

    ★★★

  • The Kid Brother

    ★★★

  • The Outwaters

    ★★★½

  • Giving Birth to a Butterfly

    ★★★½

  • Streets of Death

    ★★½

  • The Driver

    ★★★★½

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Godfather: Part II

    ★★★★★

  • Dracula 2000

    ★★½

  • The Lost World: Jurassic Park

    ★★★½

  • Mind, Body & Soul

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Honeymoon in Vegas

    ★★★

  • School on Fire

    ★★★★

  • Dead North

    ★★½