Sort by
  • Basic Instinct

    ★★★½

  • Collateral

    ★★★½

  • The Devils

    ★★★★½

  • Official Secrets

    ★★

  • The Flipside of Dominick Hide

    ★★★★

  • The Truth

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★½