• The Matrix Resurrections

  • Cry Macho

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Val

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Friends: The Reunion

  • The Sarah Vaccine

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Coming 2 America

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • Death to 2020

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

  • On the Rocks

    ★★★

  • Still Processing

    ★★★★★

  • The Binge

    ★★½

  • Hamilton

    ★★

  • Irresistible

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • 8:46

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★½

  • Whitmer Thomas: The Golden One

    ★★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • 1917

    ★★★

  • Mister America

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Knives Out

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • SHOP: A Pop Opera

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Catch-22

    ★★★½

  • Still Laugh-In: The Stars Celebrate

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • Yesterday

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Shazam!

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★

  • Stuber

  • The Beach Bum

    ★★★

  • Long Shot

    ★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★

  • Blinded by the Light

    ★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★½