Jack has logged 11 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Easy Rider

Easy Rider

1969
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Looney Tunes: Back in Action

Looney Tunes: Back in Action

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
House

House

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Freddy Got Fingered

Freddy Got Fingered

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Toxic Avenger

The Toxic Avenger

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
1917

1917

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Decline of Western Civilization

The Decline of Western Civilization

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry