• Sherlock Holmes 3

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • LA Originals

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Watchmen

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Hustlers

  • Joker

    ★★★

  • Waves

    ★★★

  • Marriage Story

  • Spider-Man: Far from Home

  • Men in Black: International

  • Toy Story 4

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Rocketman

  • Bacurau

  • Years and Years

  • Chernobyl

  • Avengers: Endgame

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • Us

  • Pain and Glory

  • Good Boys

  • Long Shot

  • Captain Marvel

  • Fyre

  • Vice

    ★★★

  • The Grinch

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Green Book

  • mid90s

  • Suspiria

    ★★½

  • Roma

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • I Am Not an Easy Man

  • Black Panther

  • Phantom Thread

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Blade Runner 2049

  • Downsizing

  • The Upside

  • Jim & Andy: The Great Beyond

  • Lady Bird

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Drone

  • The Killing of a Sacred Deer

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • A Fantastic Woman

    ★★★

  • Baby Driver

  • Big Little Lies

  • Get Out

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • The Founder

  • Jackie

  • Moonlight

  • War Dogs

  • Spirit Quest

    ★★★★★

  • Suicide Squad

  • Divines

  • Captain America: Civil War