Sort by
  • Cherry

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Midnight Sky

  • The Prom

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Mank

    ★★

  • The Life Ahead

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Supernova

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Ammonite

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Host

    ★★★★★

  • Summer of 85

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • The Rental

    ★★

  • #Alive

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • Hollywood

    ★★★★★

  • Defending Jacob

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Disclosure

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Kajillionaire

    ★★

  • Shirley

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Dracula

    ★★★

  • My Mom is a Character 3

    ★★★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Saria

    ★★★★

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★★

  • Corpus Christi

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Waves

    ★★★★★