• Slaxx

    ★★

  • Lucky

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★★½

  • The One and Only Ivan

    ★★½

  • The Sleepover

    ★★

  • Rogue

  • Class Action Park

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Project Power

    ★★★

  • Magic Camp

    ★★★

  • I Used to Go Here

    ★★★

  • Work It

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • The Stunt Double

  • Black Is King

  • Host

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★½

  • Summerland

    ★★★½

  • A Nice Girl Like You

    ★★

  • Wandaland

  • Unhinged

    ★★★

  • Peninsula

    ★★★

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★★

  • Showbiz Kids

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

  • Desperados

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • Feel the Beat

    ★★★

  • The Rental

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The Three Men You Meet at Night

  • Good Boy

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

  • Artemis Fowl

    ★½

  • Becky

    ★★★

  • Dating Amber

    ★★★★

  • The High Note

    ★★★½

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Out

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Not Alone in Here

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Scoob!

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

  • Valley Girl

    ★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★

  • Hollywood

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★

  • A Secret Love

    ★★★½

  • Runon

  • The Voice in Your Head

  • Still Wylde

  • Hiplet: Because We Can

  • Face to Face Time

  • A Period Piece

  • Waffle

  • Normal People

    ★★★★

  • Extraction

    ★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★½

  • Dummy

    ★★★

  • Kapaemahu

  • The Stranger

    ★★½