• Artemis Fowl

    ★½

  • Becky

    ★★★

  • Dating Amber

    ★★★★

  • The World to Come

    ★★★★

  • The High Note

    ★★★½

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Out

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Not Alone in Here

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Scoob!

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

  • Valley Girl

    ★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★

  • Hollywood

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★

  • A Secret Love

    ★★★½

  • Runon

  • The Voice in Your Head

  • Still Wylde

  • Hiplet: Because We Can

  • Face to Face Time

  • A Period Piece

  • Waffle

  • Normal People

    ★★★★

  • Extraction

    ★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★½

  • Dummy

    ★★★

  • Kapaemahu

  • The Stranger

    ★★½

  • Fashionably Yours

  • Marcy Learns Something New

  • Soft

  • Tigertail

  • Love Wedding Repeat

    ★★

  • Waiting

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

    ★★★★½

  • Pooka Lives!

  • Coffee & Kareem

  • Father Of The Bride

  • Sol Levante

  • Shadowed

  • Uncorked

    ★★★

  • Single

  • Modern Whore

  • Hooking Up

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • The Skywalker Legacy

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Doe

  • Double Tap

  • Elephant

    ★★★

  • Zoe and Hanh

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Stargirl

    ★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Long Goodbye

  • Spenser Confidential

    ★½

  • Crawlers

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • Devs

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★½

  • Assholes

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny