Joe has logged 12 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
Read the review Edit this entry  
27
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★½
Edit this entry  
25
Climax

Climax

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ex Machina

Ex Machina

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Twin Peaks: The Return

Twin Peaks: The Return

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Taste of Cherry

Taste of Cherry

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry