Sort by
  • Argylle

    ★★★

  • Miller's Girl

    ★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Wish

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★

  • Migration

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Poison

    ★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Rustin

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ½

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • Stronger

    ★★★

  • Cars 3

    ★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Allied

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • Tom and Jerry: Back to Oz

    ★★

  • The Handmaiden

    ★★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★★★½

  • The Revenant

    ★★★★½

  • Insidious: Chapter 3

    ★★★½