Sort by
  • This Is Me…Now

    ★★★

  • Upgraded

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Role Play

    ★★

  • imagine... French & Saunders: Pointed, Bitchy, Bitter

    ★★★★

  • Good Grief

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Christmas on Cherry Lane

    ★★★

  • Ladies of the '80s: A Divas Christmas

    ★★★

  • Family Switch

    ★★★

  • Genie

    ★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • EXmas

    ★★★★

  • Best. Christmas. Ever!

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • What Happens Later

    ★★

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Bad Romance: The Vicky White Story

    ★★½

  • The Other Zoey

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • Beckham

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Love Is in the Air

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • Notes of Autumn

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★

  • Maestro

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Puppy Love

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • V.C. Andrews' Dawn

    ★★★

  • John Early: Now More Than Ever

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★

  • May December

    ★★★★½

  • Monster

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Mother

    ★★★★

  • Aaron Carter: The Little Prince of Pop

    ★★★

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★½

  • Beautiful Disaster

    ★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Your Place or Mine

    ½

  • 80 for Brady

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Scrapper

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★½

  • Christmas Carole

    ★★★½

  • I Believe in Santa

    ★½