Sort by
  • Our Home Out West

    ★★★★

  • The Color Purple

    ★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • ¡Que viva México!

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Problemista

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Never Fuggedaboutit

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Cassandro

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • My Policeman

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★