• Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Anatomy of a Scandal

    ★★

  • Choose or Die

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Nameless Days

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Girl From Plainville

    ★★★½

  • Tethered

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • DMZ

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Monstrous

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Ash & Dust

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • Big Gold Brick

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Bubble

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Long Night

    ★½

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Hatching

    ★★★★

  • Alice

    ★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★½

  • Master

    ★★★

  • WarHunt

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★½

  • Arctic Void

    ★★★

  • Gold

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • The Tourist

    ★★★★

  • Superworm

    ★★½

  • The Silent Sea

    ★★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Station Eleven

    ★★★★

  • Rumble

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Super Crooks

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • An Audience with Adele

    ★★★★

  • Hellbound

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Finch

    ★★★★